KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16118370
nr 1611 8370
Akvarell
Paul Teschinsky, marin, "SMS Ayesha, Heimwärts". Signerad, akvarell, 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 41x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:23:25
8/4 15:06:24
400 kr
8/4 18:18:25
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor